Επιπλέον πληροφορίες
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
|---|---|
| Μοντέλο | Alienware |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος | Gaming |
| Βάρος κιλά | 3.0 |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB DDR5-5600 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.7 GHz |
| Διαστάσεις mm | 380.34 x 297.97 x 28.75 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90 |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Επιπρόσθετα | US Keyboard, 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key, Mystic Light, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Card reader | Ναι |
| Φωτεινότητα nits | 400 |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Διάσταση οθόνης | 17'' |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Bluetooth | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Audio Headset | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |








