Περιγραφή
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία
1.943,00 €
Μή διαθέσιμο , παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημα για να ενημερωθείτε για την διαθεσίμοτητα.
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 16GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 4050 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 73 |
| Διαστάσεις mm | 326 x 226 x 16 |
| Βάρος κιλά | 1.59 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, Speakers ptimized with Dolby Atmos, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with E-shutterandToF Sensor , Touchscreen, Greek Backlit Keyboard |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Διάσταση οθόνης | 14.5'' |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 6GB |
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | Yoga |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 155H |
| TOPS Επεξεργαστή | 11 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Φωτεινότητα nits | 400 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | OLED |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

© 2026. Another project by adrenalize.gr