Περιγραφή
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
5.542,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.7GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Επιπρόσθετα | AI-Ready Workstations, Four slots, Onboard Intel RSTe SATA RAID, SD Card Reader, Intel vPro Enterprise with Intel AMT 16,MIL-STD-810H, Lenovo AI Now |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Card reader | Ναι |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Τύπος | Workstation |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Chipset | Intel W680 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο | ThinkStation |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
| Display Port | 2 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285K |
| Μέγιστη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 6 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |

© 2026. Another project by adrenalize.gr