Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος Ανυψωτήρα | Class 4 Hydraulic Pistons |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Ρυθμιζόμενος Βραχίονας | 6D |
| Πλάτος Ώμων | 57 cm |
| Κατασκευαστής | ANDA SEAT |
| Μέγιστο Φορτίο | 180 Kg |
| Ρόδες | 65mm |
| Βάση | Αλουμίνιο |
| Ύψος Πλάτης | 86.5 cm |
| Μοντέλο | KAISER 4XL |
| Size | XL |
| Μηχανισμός | Multi-Functional με ανάκλιση/relax |
| Μαξιλάρια | 1 Μαγνητικό μαξιλάρι αυχένα |
| Υλικό Καλύμματος Κάρεκλας | Premium Breathable PVC Leather |
| Χρώμα | Green |
| Βάρος | 34 Kg |









