Επιπλέον πληροφορίες
| Audio Headset | Ναι |
|---|---|
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Όχι |
| HDMI | 1 |
| Slots Μνήμης | 2*DDR5 SO-DIMM Slot |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| Web camera | Ναι |
| WiFi | WiFi 6 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος κιλά | 9.00 |
| Διαστάσεις mm | 613x447x21 |
| Διάσταση οθόνης | 27'' |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Επιπρόσθετα | 1x Kensington lock 1x 3.5mm combo audio jack 1x USB 2.0 Type-A |
| Ηχεία | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.5 |
| Τύπος panel | IPS |
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site – Response Next Business Day |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |




