Επιπλέον πληροφορίες
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
|---|---|
| Refresh Rate | 60Hz |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Τύπος | Home |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 445 |
| USB-C | 2 |
| WiFi | WiFi 6 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος panel | IPS |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Audio Headset | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| HDMI | 1 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Card reader | Όχι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Web camera | IR and 1080p |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Bluetooth | Ναι |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μοντέλο | Alienware |
| Slots Μνήμης | 16GB DDR5 on board + 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 42WHrs |
| Διαστάσεις mm | 357 x 250.6 x 19.9 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 1.88 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |







