Επιπλέον πληροφορίες
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
|---|---|
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Card reader | Όχι |
| Web camera | 1080p |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| USB-C | 2 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Audio Headset | Όχι |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 8940HX |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος panel | IPS |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Alienware |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 2.5 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Διαστάσεις mm | 354 x 264 x 30,4 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| HDMI | 1 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.4GHz |
| Επιπρόσθετα | Refresh Rate 165Hz, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus, Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, ROG intelligent cooling |
| Slots Μνήμης | 16GB DDR5-5200 SO-DIMM *2 |







