Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος | Gaming |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 8940HX |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Card reader | Όχι |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Audio Headset | Όχι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Bluetooth | Ναι |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Web camera | 1080p |
| Refresh Rate | 240Hz |
| USB-C | 2 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Μοντέλο | Alienware |
| HDMI | 1 |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| Διαστάσεις mm | 399 x 294 x 308 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.4 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Βάρος κιλά | 3 |







