Επιπλέον πληροφορίες
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
|---|---|
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 24GB |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| Φωτεινότητα nits | 1100 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Τύπος panel | Mini LED |
| Thunderbolt | 2 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Σκληρός δίσκος | 2x 2TB PCIe NVMe M.2 SSD (4TB RAID 0) |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Bluetooth | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Τύπος | Gaming |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Card reader | Όχι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο | Alienware |
| Βάρος κιλά | 3.48 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.7 GHz |
| Διαστάσεις mm | 399 x 298 x 23.5 |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| Slots Μνήμης | 2x 32F |
| HDMI | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5090 |








