Επιπλέον πληροφορίες
| Οπτικά μέσα | Not Available |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Τύπος | Home, Gaming |
| Bluetooth | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Card reader | Όχι |
| WiFi | WiFi 6 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| HDMI | 1 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Τύπος panel | IPS |
| Σκληρός δίσκος | 1TB PCIe SSD |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Web camera | 1080p |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Audio Headset | Όχι |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Μοντέλο | Alienware |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Βάρος κιλά | 1.95 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.5 GHz |
| Slots Μνήμης | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | Function key lock, WiFi SmartConnect, AI Noise Canceling |
| Διαστάσεις mm | 357 x 250.7 x 22 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 63WHrs |







