Επιπλέον πληροφορίες
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 260 |
|---|---|
| Bluetooth | Ναι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Όχι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Audio Headset | Όχι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| WiFi | WiFi 6 |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 16 |
| Card reader | Όχι |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος | Home |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| USB-C | 2 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Μοντέλο | Alienware |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.8GHz |
| Διαστάσεις mm | 357 x 250.6 x 15.9 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 1.70 |
| Επιπρόσθετα | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, BIOS Booting User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| HDMI | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70WHrs |
| Slots Μνήμης | 1 |







