Επιπλέον πληροφορίες
| WiFi | WiFi 6 |
|---|---|
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 260 |
| Bluetooth | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος panel | OLED |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Όχι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| USB-C | 2 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Card reader | Όχι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Όχι |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Μοντέλο | Alienware |
| Επιπρόσθετα | IR webcam with Windows Hello support McAfee BIOS Booting User Password Protection Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Διαστάσεις mm | 357 x 250.6 x 17.9 |
| Βάρος κιλά | 1.70 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.8GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70WHrs |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |







