Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
|---|---|
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| HDMI | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | X1-26-100 |
| TOPS Επεξεργαστή | 45 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Qualcomm Snapdragon |
| Card reader | Όχι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Τύπος | Home |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Refresh Rate | 60Hz |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| USB 3.1 Type A | 2 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | Qualcomm |
| Audio Headset | Ναι |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος panel | OLED |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Web camera | IR and 1080p |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| USB-C | 2 |
| Μοντέλο | Alienware |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | OLED 120Hz, Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS ,Backlit Chiclet Keyboard with Num-key With Copilot key, Precision touchpad |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | up to 2.97GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70WHrs |
| Διαστάσεις mm | 357 x 250.7 x 17.9 |
| Βάρος κιλά | 1.74 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Adreno |







