Επιπλέον πληροφορίες
| Κατασκευαστής | ASUS |
|---|---|
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Τύπος panel | OLED |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | Qualcomm |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X Elite |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | X1E-78-100 |
| TOPS Επεξεργαστή | 45 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Σκληρός δίσκος | 1TB PCIe SSD |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Web camera | IR and 1080p |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Όχι |
| Audio Headset | Όχι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Μοντέλο | Alienware |
| HDMI | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70WHrs |
| Διαστάσεις mm | 310,7 x 219.3 x 15.9 |
| Βάρος κιλά | 0.98 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Adreno |
| Slots Μνήμης | 1 |
| Επιπρόσθετα | Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.4GHz |







