Επιπλέον πληροφορίες
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
|---|---|
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 256V |
| Card reader | Ναι |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μοντέλο | Dell |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Repair Next Business Day |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Thunderbolt | 1 |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Σειρά | Plus |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Τύπος | 2-in-1, Copilot+ PC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Audio Headset | Ναι |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| TOPS Επεξεργαστή | 47 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Τύπος panel | WVA |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Επιπρόσθετα | 14.0-inch 16:10 FHD+ (1920×1200) Touch 300nits WVA Display, 16GB, LPDDR5X, 8533MT/s, English International backlit Copilot key keyboard, with Fingerprint Reader |
| Βάρος κιλά | 1.61 |
| Διαστάσεις mm | 314 x 226.15 x 16.39 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64WHr |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Extra_Features | Touch |








