Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day, 36 months On Site – Response Next Business Day |
|---|---|
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Τύπος | Home |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διάσταση οθόνης | 16.3'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255H |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Μοντέλο | Dell |
| Thunderbolt | 3 |
| Τύπος panel | OLED |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Audio Headset | Ναι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi 7 |
| Σειρά | Premium |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 2.06 |
| Slots Μνήμης | 1x 32G Ενσωματωμενη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 69.5 |
| Διαστάσεις mm | 314 x 226.15 x 16.95 |
| Extra_Features | Touch |








