Επιπλέον πληροφορίες
| WiFi | WiFi 7 |
|---|---|
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Card reader | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285H |
| Μοντέλο | Dell |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Τύπος | Home |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site – Response Next Business Day, On Site – Repair Next Business Day |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος panel | OLED |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt | 3 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Bluetooth | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Audio Headset | Ναι |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση οθόνης | 16.3'' |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Σειρά | Premium |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Επιπρόσθετα | 32GB, LPDDR5X, 7467MT/s, integrated, Wi-Fi 7 1750i (BE201) 2×2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, Platinum Backlit English International Keyboard with Fingerprint Reader |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 69.5 |
| Slots Μνήμης | 1x 32G Ενσωματωμενη |
| Βάρος κιλά | 2.06 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4GHz |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 314 x 226.15 x 16.95 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Extra_Features | Touch |








