Επιπλέον πληροφορίες
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 24, 24 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Audio Headset | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day, 24 Months On Site – Repair next Business Day |
| Card reader | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Σειρά | Area 51 |
| Κατασκευαστής | ALIENWARE |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Web camera | 8 Megapixels |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος panel | IPS |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Τύπος | Gaming |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| USB-C | 2 |
| Μοντέλο | Alienware |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 96 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Slots Μνήμης | 2 |
| HDMI | 1 |
| Βάρος κιλά | 4.34 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Διαστάσεις mm | 410 x 320 x 24.72-30.50 |









