Επιπλέον πληροφορίες
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 350 |
|---|---|
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος εγγύησης | 36 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service, ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Card reader | Ναι |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Μοντέλο | Dell Pro |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Web camera | 1.3 Megapixels |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος | Business, Copilot+ PC |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Σειρά | Plus |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Audio Headset | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Τύπος panel | WVA |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | Greek backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 55 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Διαστάσεις mm | 358-251.82-18.89 |
| Βάρος κιλά | 1.91 |
| Slots Μνήμης | 1 |








