Επιπλέον πληροφορίες
| Bluetooth | Ναι |
|---|---|
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Τύπος εγγύησης | 36 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service, ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Τύπος | Workstation, Business |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Thunderbolt | 3 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος panel | WVA |
| WiFi | WiFi 7 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Audio Headset | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Σειρά | Plus |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο | Dell Pro Max |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265HX |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Βάρος κιλά | 3.25 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.3 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 2000 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 96 |
| Διαστάσεις mm | 402 x 279 x 17.92-19.56 |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| Slots Μνήμης | 32GB: 2x16GB 6400 MTs DDR5 On board |
| HDMI | 1 |








