Επιπλέον πληροφορίες
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
|---|---|
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος εγγύησης | 24 Months On Site – Repair next Business Day, On Site – Repair Next Business Day |
| Web camera | 8 Megapixels |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος panel | IPS |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Audio Headset | Ναι |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1440 |
| Εγγύηση μήνες | 24, 24 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Ταχύτητα Δικτύου | 5Gbps |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Thunderbolt | 3 |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος | Copilot+ PC |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 358H |
| Μοντέλο | XPS |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Card reader | Όχι |
| Σειρά | Premium |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| WiFi | WiFi 7 |
| Βάρος κιλά | 1.74 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70 |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB Ενσωματωμενη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Arc B390 |
| Δίκτυο | Intel(R)Wi-Fi 7 BE211 2×2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card |
| Διαστάσεις mm | 352.58 x 237.47 x 15.40 |
| Επιπρόσθετα | 32GB LPDDR5x Dual Channel at 9600 MT/s, Intel(R)Wi-Fi 7 BE211 2×2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card, Graphite Backlit English International Keyboard, McAfee Business Protection 1-year |








