Περιγραφή
Γνωρίστε το IdeaPad 5 2-in-1 με 360° μοίρες περιστρεφόμενη οθόνη
1.054,50 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Γνωρίστε το IdeaPad 5 2-in-1 με 360° μοίρες περιστρεφόμενη οθόνη
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Copilot+ PC, Home, 2-in-1 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Τύπος εγγύησης | 24 months Pick up and Return, On Site – Pick up and Return |
| Εγγύηση μήνες | 24, 24 |
| Slots Μνήμης | 16GB Ενσωματωμένη |
| Διαστάσεις mm | 313 x 227 x 18 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 57 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 1.50 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| USB-C | 2 |
| Extra_Features | Touch |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 5 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Card reader | Ναι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος panel | OLED |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα nits | 400 |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 340 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Audio Headset | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Bluetooth | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |

© 2026. Another project by adrenalize.gr