Περιγραφή
Γνωρίστε τον φορητό υπολογιστή IdeaPad Slim 3 με τρομερούς χρόνους απόκρισηςΚατασκευασμένος με military-grade πρότυπα και επεξεργαστική ισχύ τελευταίας γενιάς, κάντε πολλαπλές εργασίες και περιηγηθείτε σε όλες τις εφαρμογές σας απρόσκοπτα
859,00 €
Μή διαθέσιμο , παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημα για να ενημερωθείτε για την διαθεσίμοτητα.
Γνωρίστε τον φορητό υπολογιστή IdeaPad Slim 3 με τρομερούς χρόνους απόκρισηςΚατασκευασμένος με military-grade πρότυπα και επεξεργαστική ισχύ τελευταίας γενιάς, κάντε πολλαπλές εργασίες και περιηγηθείτε σε όλες τις εφαρμογές σας απρόσκοπτα
| USB-C | 1 |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 24, 24 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Bluetooth | Ναι |
| Διαστάσεις mm | 343 x 240 x 17-18 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.55 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 60 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τύπος panel | OLED |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Επιπρόσθετα | One memory soldered to systemboard one slot, SD Card Reader, Speakers optimized with Dolby Audio, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Greek Backlit Keyboard |
| Βάρος κιλά | 1.49 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Slots Μνήμης | 8GB Ενσωματωμένη + 8GB SO-DIMM |
| Audio Headset | Ναι |
| Διάσταση οθόνης | 15.1'' |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 24 months Pick up and Return |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Web camera | IR and 1080p |
| Card reader | Ναι |
| Τύπος | Home |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 7735HS |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |

© 2026. Another project by adrenalize.gr