Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ισχύ στο gaming με το νέο Lenovo Legion 7

2.983,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Ανακαλύψτε την απόλυτη ισχύ στο gaming με το νέο Lenovo Legion 7
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 84 |
| Διαστάσεις mm | 361 x 254 x 17 |
| Βάρος κιλά | 1.80 |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC, Memory soldered to systemboard no slots, SD Card Reader, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with E-shutter, Greek 24-Zone RGB Backlit Keyboard |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | OLED |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 450 |
| Φορτιστής | NAI |

© 2026. Another project by adrenalize.gr