Περιγραφή
Γνωρίστε τα απόλυτα φορητά συστήματαΚάτω από την εκλεπτυσμένη επιφάνεια των Legion 7 Series βρίσκεται η επεξεργαστική και γραφική δύναμη ενός θηρίου

3.315,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Γνωρίστε τα απόλυτα φορητά συστήματαΚάτω από την εκλεπτυσμένη επιφάνεια των Legion 7 Series βρίσκεται η επεξεργαστική και γραφική δύναμη ενός θηρίου
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 99.99 |
|---|---|
| Βάρος κιλά | 2.53 |
| Επιπρόσθετα | Two SO-DIMM slots, Camera with E-shutter, Factory Color Calibration, RGB Backlit Keyboard, Wi-Fi 6E, Fingerprint Reader |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 359 x 264 x 19 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 3080 Ti |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i9 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 24 |
| Εγγύηση μήνες | 24 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Τύπος εγγύησης | 24 Months Pick up and Return, On Site – Pick up and Return |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Web camera | 1080p |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Card reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 12900HX |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 5 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

© 2026. Another project by adrenalize.gr