Περιγραφή
Ανακαλύψτε το Lenovo Legion 9i 10ης γενιάς, ένα laptop σχεδιασμένο για hardcore gamers και δημιουργούς περιεχομένου που δεν κάνουν συμβιβασμούς.

7.141,00 €
Μή διαθέσιμο , παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημα για να ενημερωθείτε για την διαθεσίμοτητα.
Ανακαλύψτε το Lenovo Legion 9i 10ης γενιάς, ένα laptop σχεδιασμένο για hardcore gamers και δημιουργούς περιεχομένου που δεν κάνουν συμβιβασμούς.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
|---|---|
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 99.9 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 403 x 297 x 24-28 |
| Βάρος κιλά | 3.50 |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 192GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 520 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

© 2026. Another project by adrenalize.gr