Περιγραφή
Με επεξεργαστές τελευταίας γενιάς και ενσωματωμένα γραφικά , ο φορητός υπολογιστής Lenovo ThinkBook 14 χειρίζεται με ευκολία μεγάλους φόρτους εργασίας και εργασίες με υψηλές απαιτήσεις γραφικών.
1.231,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Με επεξεργαστές τελευταίας γενιάς και ενσωματωμένα γραφικά , ο φορητός υπολογιστής Lenovo ThinkBook 14 χειρίζεται με ευκολία μεγάλους φόρτους εργασίας και εργασίες με υψηλές απαιτήσεις γραφικών.
| Μοντέλο | ThinkBook |
|---|---|
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 45 |
| Διαστάσεις mm | 314 x 224 x 18 |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M, Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 1.36 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Web camera | IR and 1080p |
| Thunderbolt | 1 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Επιπρόσθετα | AI PC, Two SO-DIMM slots, SD Card Reader, Dolby Audio Speakers, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Modern Standby, Greek Backlit Keyboard, Fingerprint Reader |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SODIMM |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος | Business |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 225U |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Bluetooth | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| TOPS Επεξεργαστή | 12 |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Card reader | Ναι |
| USB-C | 1 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site – Response Next Business Day, On Site – Response Next Business Day |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Τύπος panel | IPS |
| Audio Headset | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |

© 2026. Another project by adrenalize.gr