Περιγραφή
Γνωρίστε το νέo επαγγελματικό φορητό υπολογιστή υψηλής απόδοσης, ιδανικός για επαγγελματίες εν κινήσει.
1.582,00 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το νέo επαγγελματικό φορητό υπολογιστή υψηλής απόδοσης, ιδανικός για επαγγελματίες εν κινήσει.
| Φωτεινότητα nits | 400 |
|---|---|
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| HDMI | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Web camera | IR and 1080p |
| Audio Headset | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 228V |
| Bluetooth | Ναι |
| TOPS Επεξεργαστή | 40 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος | Copilot+ PC, Business |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day, 36 months On Site – Response Next Business Day |
| Τύπος panel | IPS |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Card reader | Όχι |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 313 x 220 x 10/15 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, audio by HARMAN, IR camera for Windows Hello (facial recognition) and with Privacy Shutter, Greek Backlit Keyboard, Lenovo AI Now, Fingerprint Reader |
| Βάρος κιλά | 1.32 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.5 GHz |

© 2026. Another project by adrenalize.gr