Περιγραφή
Γνωρίστε το νέο Lenovo ThinkPad E16 με αξιόπιστη απόδοση και ισχυρή ασφάλεια για όλες τις επιχειρηματικές σας απαιτήσεις
1.656,50 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το νέο Lenovo ThinkPad E16 με αξιόπιστη απόδοση και ισχυρή ασφάλεια για όλες τις επιχειρηματικές σας απαιτήσεις
| Bluetooth | Ναι |
|---|---|
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site – Response Next Business Day, On Site – Response Next Business Day |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Επιπρόσθετα | AI PC, Two SODIMM slots, audio by HARMAN, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Greek Backlit Keyboard, Lenovo AI Now, ThinkShield, Fingerprint Reader |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB |
| Διαστάσεις mm | 356 x 249 x 11 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| HDMI | 1 |
| Βάρος κιλά | 1.71 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon 780M |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Card reader | Όχι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Τύπος panel | IPS |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Τύπος | Business |
| Web camera | IR and 1080p |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| USB-C | 2 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Audio Headset | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 250 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |

© 2026. Another project by adrenalize.gr