Περιγραφή
Γνωρίστε το νέο ThinkPad P1 Gen8, την απόλυτη επιλογή για επαγγελματίες και όσους χρειάζονται μέγιστη απόδοση
4.869,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Γνωρίστε το νέο ThinkPad P1 Gen8, την απόλυτη επιλογή για επαγγελματίες και όσους χρειάζονται μέγιστη απόδοση
| Οπτικά μέσα | Not Available |
|---|---|
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Card reader | Ναι |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support, Premier Support |
| Ανάλυση οθόνης | 1900 x 1200 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Τύπος | Workstation |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| HDMI | 1 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255H |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Τύπος panel | IPS |
| Thunderbolt | 3 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Audio Headset | Ναι |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 2000 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 354 and#215; 241 and#215; 10 |
| Βάρος κιλά | 1.84 |

© 2026. Another project by adrenalize.gr