Περιγραφή
Γνωρίστε τον κορυφαίο ThinkPad T14s 6ης γενιάς υπολογιστή Copilot+ για εμπειρίες υψηλής απόδοσης και παραγωγικότητας
2.562,50 €
Μή διαθέσιμο , παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημα για να ενημερωθείτε για την διαθεσίμοτητα.
Γνωρίστε τον κορυφαίο ThinkPad T14s 6ης γενιάς υπολογιστή Copilot+ για εμπειρίες υψηλής απόδοσης και παραγωγικότητας
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Βάρος κιλά | 1.28 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 58 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Διαστάσεις mm | 314 x 220 x 17 |
| Τύπος εγγύησης | Premier Support, 36 months Premier Support |
| Card reader | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 258V |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος | Business, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| TOPS Επεξεργαστή | 47 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Audio Headset | Ναι |
| Thunderbolt | 2 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος panel | IPS |

© 2026. Another project by adrenalize.gr