Περιγραφή
Γνωρίστε το νέο φορητό υπολογιστή υψηλών επιδόσεων Lenovo ThinkPad X13 , ο οποίος συνδυάζει ισχύ, φορητότητα και ασφάλεια

2.575,00 €
Μή διαθέσιμο , παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημα για να ενημερωθείτε για την διαθεσίμοτητα.
Γνωρίστε το νέο φορητό υπολογιστή υψηλών επιδόσεων Lenovo ThinkPad X13 , ο οποίος συνδυάζει ισχύ, φορητότητα και ασφάλεια
| Διαστάσεις mm | 302 x 215 x 16 |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Βάρος κιλά | 1.17 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 65 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση οθόνης | 13.3'' |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support, Premier Support |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Card reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 155U |
| TOPS Επεξεργαστή | 11 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| USB 3.1 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος μνήμης | DDR5x |
| Φωτεινότητα nits | 400 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | IPS |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |

© 2026. Another project by adrenalize.gr