Περιγραφή
Γνωρίστε τα νέα ThinkPad X9 που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για επαγγελματίες που γνωρίζουν την τεχνολογία. Απολαύστε την αξιόπιστη ποιότητα του ThinkPad σε απόλυτα μοντέρνο σχεδιασμό.
2.814,50 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε τα νέα ThinkPad X9 που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για επαγγελματίες που γνωρίζουν την τεχνολογία. Απολαύστε την αξιόπιστη ποιότητα του ThinkPad σε απόλυτα μοντέρνο σχεδιασμό.
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
|---|---|
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Audio Headset | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support, Premier Support |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος panel | OLED |
| Card reader | Όχι |
| Web camera | UHD 8.0MP and IR |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Thunderbolt | 2 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Τύπος | Copilot+ PC, Business |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| TOPS Επεξεργαστή | 47 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| HDMI | 1 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Διάσταση οθόνης | 15.3'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 258V |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 80 |
| Διαστάσεις mm | 340 x 229 x 13 |
| Βάρος κιλά | 1.40 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |

© 2026. Another project by adrenalize.gr