Περιγραφή
Γνωρίστε το Lenovo V15 G4, εντυπωσιακά λεπτό με βάρος μικρότερο των 2 κιλών για τους επαγγελματίες που θέλουν να εργάζονται απο οπουδήποτε και αν βρίσκονται.
700,50 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το Lenovo V15 G4, εντυπωσιακά λεπτό με βάρος μικρότερο των 2 κιλών για τους επαγγελματίες που θέλουν να εργάζονται απο οπουδήποτε και αν βρίσκονται.
| USB 3.2 Type A | 3 |
|---|---|
| Φωτεινότητα nits | 250 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Διαστάσεις mm | 359 x 236 x 20 |
| Slots Μνήμης | 16GB Ενσωματωμένη |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 38 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Όχι |
| WiFi | WiFi 6 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.3 GHz |
| Βάρος κιλά | 1.65 |
| Web camera | 720p |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | One memory soldered to systemboard one slot, Dolby Audio Speakers, Camera with Privacy Shutter, Greek Non-backlit Keyboard |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Τύπος | Business |
| Card reader | Όχι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 7520U |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Pick up and Return, On Site – Pick up and Return |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο | V Series |
| Τύπος panel | TN |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Διάσταση οθόνης | 15.6" |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |

© 2026. Another project by adrenalize.gr