Περιγραφή
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία
1.724,00 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία
| Bluetooth | Ναι |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος panel | OLED |
| Μοντέλο | Yoga |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 325 x 228 x 17 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 365 |
| Βάρος κιλά | 1.54 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 84 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Audio Headset | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Εγγύηση μήνες | 36, 36 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| USB-C | 2 |
| Ανάλυση οθόνης | 2944×1840 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care, 36 months Premium Care |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Διάσταση οθόνης | 14.5'' |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Refresh Rate | 90Hz |
| Card reader | Όχι |
| WiFi | WiFi 7 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |

© 2026. Another project by adrenalize.gr