Περιγραφή
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία

1.948,00 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το Lenovo Yoga 7 Pro, με τον προωτοπόριακό σχεδιασμό και τα ανανεωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και αποκτήστε έναν νέο σύμμαχο σε κάθε σας εργασία
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
| Extra_Features | Touch |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 84 |
| Βάρος κιλά | 1.54 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Διαστάσεις mm | 325 x 228 x 17 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics 140T |
| Bluetooth | Ναι |
| Διάσταση οθόνης | 14.5'' |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | Yoga |
| Web camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card reader | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285H |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Ανάλυση οθόνης | 3000×1876 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | OLED |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

© 2026. Another project by adrenalize.gr