Περιγραφή
Απελευθέρωσε τη δημιουργικότητά σου με το LENOVO Yoga Slim 7 που συνδυάζει τεχνητή νοημοσύνη και απόδοση που θα σε καταπλήξει
1.624,00 €
Διαθέσιμο
Απελευθέρωσε τη δημιουργικότητά σου με το LENOVO Yoga Slim 7 που συνδυάζει τεχνητή νοημοσύνη και απόδοση που θα σε καταπλήξει
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70 |
| Βάρος κιλά | 1.19 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 312 x 219 x 14 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Web camera | IR and 1080p |
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | Yoga |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 350 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος panel | OLED |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

© 2026. Another project by adrenalize.gr