Περιγραφή
Ανακαλύψτε το απόλυτο laptop για δημιουργία και παραγωγικότητα: το Lenovo Yoga Slim 9 που συνδυάζει υπέρ-κομψό design με κορυφαία τεχνολογία και τον πρώτο στον κόσμο σχεδιασμό κάμερας κάτω από την οθόνη
2.159,00 €
Διαθέσιμο
Ανακαλύψτε το απόλυτο laptop για δημιουργία και παραγωγικότητα: το Lenovo Yoga Slim 9 που συνδυάζει υπέρ-κομψό design με κορυφαία τεχνολογία και τον πρώτο στον κόσμο σχεδιασμό κάμερας κάτω από την οθόνη
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
|---|---|
| Card reader | Ναι |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Φωτεινότητα nits | 600 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care, 36 months Premium Care |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Εγγύηση μήνες | 36, 24 |
| Διαστάσεις mm | 313 x 204 x 15 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics 140V |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Βάρος κιλά | 1.23 |
| Extra_Features | Touch |
| Bluetooth | Ναι |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Audio Headset | Ναι |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος panel | OLED |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| TOPS Επεξεργαστή | 47 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο | Yoga |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 258V |
| Web camera | 1080p |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Thunderbolt | 2 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |

© 2026. Another project by adrenalize.gr