Επιπλέον πληροφορίες
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.2GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Επιπρόσθετα | Two DDR5 SO-DIMM slots, Up to two drives, 2x M.2 SSD, Vertical Stand |
| Πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Τύπος μνήμης | DDR5x |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Θήκη | Tiny |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Card reader | Όχι |
| Εγγύηση μήνες | 24 |
| Τύπος | Home |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος εγγύησης | 24 months Collect and Return |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Chipset | Intel SoC |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μοντέλο | IdeaCentre |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Display Port | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| HDMI | 1 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |







