Περιγραφή
Γνωρίστε τα νέα PC Lenovo LOQ, τα κατεξοχήν gaming μηχανήματα για παίκτες όλων των επιπέδων

2.563,00 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε τα νέα PC Lenovo LOQ, τα κατεξοχήν gaming μηχανήματα για παίκτες όλων των επιπέδων
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 Ti |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
| Πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 8745HX |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Card reader | Όχι |
| Εγγύηση μήνες | 24 |
| Chipset | AMD SoC |
| Τύπος | Gaming |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος εγγύησης | 24 months Collect and Return |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μοντέλο | LOQ |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |

© 2026. Another project by adrenalize.gr