Περιγραφή
Γνωρίστε το ThinkCentre neo 50q Τiny 5ης γενιάς.
1.178,50 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Γνωρίστε το ThinkCentre neo 50q Τiny 5ης γενιάς.
| Τύπος | Business |
|---|---|
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| USB-C | 1 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Θήκη | Tiny |
| HDMI | 1 |
| Επιπρόσθετα | Two DDR5 SODIMM slots, No card reader, No Mounting |
| Δίκτυο | Integrated 100/1000M, Wi-Fi , Bluetooth |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB SODIMM |
| Bluetooth | Ναι |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.2 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel Graphics |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Chipset | Intel SoC |
| Display Port | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Card reader | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Ποντίκι | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος εγγύησης | 60 months On Site – Response Next Business Day |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |

© 2026. Another project by adrenalize.gr