Περιγραφή
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
4.363,50 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας , παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις.
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
| Οπτικά μέσα | Όχι |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Μοντέλο | ThinkStation |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Μέγιστη Μνήμη | 256GB |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Επιπρόσθετα | AI-Ready Workstations, Four slots, Onboard Intel RSTe SATA RAID, SD Card Reader, Intel vPro Enterprise with Intel AMT 16,MIL-STD-810H, Lenovo AI Now |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.7GHz |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285K |
| Θήκη | Tower |
| Ποντίκι | Ναι |
| Τύπος | Workstation |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Chipset | Intel W680 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Card reader | Ναι |
| USB-C | 2 |
| Bluetooth | Όχι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Audio Headset | Ναι |
| USB 3.2 Type A | 6 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| USB 2.0 | 2 |
| Display Port | 2 |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |

© 2026. Another project by adrenalize.gr