Περιγραφή
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
3.598,00 €
Διαθέσιμο
Κατασκευασμένο για εργασίες που απαιτούν ανώτερη ισχύ και απόδοση και εξοπλισμένο με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές Intel Core νέας γενιάς, το ThinkStation P3 Tower προσφέρει όλες τις δυνατότητες ενός workstation στην τιμή ενός desktop
| USB 2.0 | 2 |
|---|---|
| Μοντέλο | ThinkStation |
| USB-C | 1 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.5GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 256GB |
| Ποντίκι | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| Chipset | Intel W680 |
| Θήκη | Tower |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Bluetooth | Όχι |
| USB 3.2 Type A | 6 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Workstation |
| Card reader | Όχι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265K |

© 2026. Another project by adrenalize.gr