Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
|---|---|
| Chipset | Intel W680 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Θήκη | Small Form Factor (SFF) |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.3GHz |
| Display Port | 3 |
| Ποντίκι | Ναι |
| Τύπος | Workstation |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μοντέλο | ThinkStation |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Card reader | Όχι |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| WiFi | WiFi 7 |
| USB 3.2 Type A | 5 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μέγιστη Μνήμη | 128GB |
| USB-C | 2 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265 |








