Επιπλέον πληροφορίες
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
|---|---|
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Μοντέλο | Alienware |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Βάρος κιλά | 2.5 |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Card reader | Όχι |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90 |
| Επιπρόσθετα | GR Keyboard, 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) Compatible, Cooler Boost 5,24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key |
| Διαστάσεις mm | 359 x 266.4 x 27.9 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.4GHz |
| Slots Μνήμης | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Audio Headset | Όχι |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Τύπος panel | IPS |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Web camera | 720p |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 8940HX |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος | Gaming |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |







