Επιπλέον πληροφορίες
| Bluetooth | Ναι |
|---|---|
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Μοντέλο | Alienware |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Βάρος κιλά | 2.1 |
| Επιπρόσθετα | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key, Cooler Boost |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.4GHz |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Slots Μνήμης | 16GB*1 DDR5-5600 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Διαστάσεις mm | 359.3 x 245.25 x 23.15 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 55,2 |
| HDMI | 1 |
| Διάσταση οθόνης | 15.6" |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Gaming |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Τύπος panel | IPS |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 13620H |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 144hz |
| Card reader | Όχι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Web camera | 720p |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |







