Επιπλέον πληροφορίες
| Κατασκευαστής | MSI |
|---|---|
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Τύπος panel | OLED |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 386H |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.1GHz |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Σκληρός δίσκος | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος | Business, Copilot+ PC |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1080p |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 81 Whrs |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Όχι |
| HDMI | 1 |
| Audio Headset | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Διαστάσεις mm | 315.6 x 221.9 x 13.9 |
| Βάρος κιλά | 137 |
| Επιπρόσθετα | Power adapter not included. |
| Εγγύηση μήνες | 24, 12 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Μοντέλο | Alienware |







