Επιπλέον πληροφορίες
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
|---|---|
| Card reader | Ναι |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR, On Site – Pick up and Return |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| WiFi | WiFi 7 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Μοντέλο | Alienware |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 404 x 307.5 x 32.05 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.8 GHz |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 2TB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Βάρος κιλά | 3.6 |
| HDMI | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 99.9 |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB DDR5-6400 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Τύπος panel | Mini LED |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος | Gaming, Copilot+ PC |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Web camera | IR and 1080p |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Σκληρός δίσκος | 2TB M.2 NVMe PCIe GEN5 + 2TB M.2 NVMe PCIe GEN4 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285HX |








