Επιπλέον πληροφορίες
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
|---|---|
| Bluetooth | Ναι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Επιπρόσθετα | US Keyboard, 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key, Mystic Light, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro |
| Βάρος κιλά | 2.70 |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση μήνες | 12, 24 |
| Τύπος | Gaming |
| HDMI | 1 |
| Διαστάσεις mm | 357 x 284 x 28.55 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.4 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5070TI |
| Τύπος panel | IPS |
| Thunderbolt | 2 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 12GB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255HX |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web camera | IR and 1080p |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return, 12 Months On Site – Next Business Day and 12 Months CandR |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Audio Headset | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |







