Επιπλέον πληροφορίες
| Slots Μνήμης | 4 |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.5GHz |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Card reader | Όχι |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| Τύπος εγγύησης | 60 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Τύπος | Workstation |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| Μέγιστη Μνήμη | 128GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Display Port | 2 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 3 |
| Thunderbolt | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265K |
| Chipset | Intel |
| Μοντέλο | Dell Pro Max |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD TLC |




